1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

BIURO POLOWAŃ

 Witamy wszystkich myśliwych

oraz pasjonatów łowiectwa!

Biuro polowań Ponowa prowadzone jest przez doświadczonego myśliwego, który swą przygodę z łowiectwem rozpoczął w latach 70-tych w rodzinie z tradycjami myśliwskimi. Rozwijając swą głęboko zakorzeniona pasję podjął naukę w Technikum leśnym w Goraju, w roku 1983 wstąpił w Szeregi Polskiego Związku Łowieckiego. Wielopokoleniowa, rodzinna tradycja myśliwska przyczyniła się do tego, że łowiectwo stało się rodzinną pasją, dzięki czemu profesjonalnie podchodzimy do organizacji polowań i dobrze znamy oczekiwania każdego myśliwego udającego się do łowiska. Biuro polowań proponuje ofertę odpowiadającą potrzebom zarówno osób rozpoczynających swoją przygodę z łowiectwem, jak i zaawansowanych myśliwych. Nasze biuro polowań Ponowa koncentruje swoją działalność w gminie Rokietnica, w powiecie poznańskim. Obszary te znane są ze szczególnych walorów przyrody - aż 28 procent powiatu stanowią parki narodowe i krajobrazowe, obszary chronionego krajobrazu a także rezerwaty przyrody. Zapraszamy zarówno na polowania indywidualne, jak i zbiorowe. Zapewniamy świetną zabawę pośród pięknej przyrody i niezapomniane wrażenia.

main page po lewej.jpgmain page po prawej.jpg

Polowania w Polsce

Biuro polowań Ponowa umożliwia uczestnictwo w polowaniach w różnych zakątkach kraju, co daje możliwość poznania różnych kultur, zwyczajów oraz tradycji myśliwskich a także zdobycia wymarzonych trofeów. Doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w Nadleśnictwach Krzyż i Oborniki oraz pełnione funkcje w zarządach kół łowieckich przyczyniło się do poszerzenia grona partnerów w kraju oraz za granicą (głównie państwa Europy Zachodniej oraz Skandynawii), a także zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę zarówno kół jak i kontrahentów zagranicznych czy krajowych.

Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Wielkopolski, w malowniczo położonej miejscowości Mrowino w powiecie poznańskim.

Polowania w Afryce

Biuro Ponowa zaprasza na szalenie emocjonujące polowanie w Afryce. Doskonale wiemy jakie oczekiwania mają myśliwi, którzy zdecydują się na wyjazd z naszą grupą, dlatego też zapewniamy im dostęp do atrakcyjnych łowisk i możliwość zdobycia upragnionych trofeów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę kierowaną do osób indywidualnych. Terminy wyjazdów do RPA ustalamy indywidualnie z naszymi klientami i dopasowujemy je do ich preferencji. Warto zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Zapraszamy do współpracy.

AKTUALNOŚCI

01/10/2015
Pomimo wysokich temperatur podczas tegorocznego rykowiska, udało się pozyskać piękne trofea
14/04/2015
W tym roku polowaliśmy głównie na antylopy i guźce. Zwiedziliśmy Park Krugera oraz Kanion Rzeki Blyde. Widoki i przeżycia niezapomniane

Adres

Biuro Polowań Dewizowych
"PONOWA"
Grzegorz Michalak

62-090 Mrowino,
ul. Kopernika 9
woj. Wielkopolskie,
pow. poznański

Telefon

+48 605 361 922

Zapraszamy do współpracy!

Formularz kontaktowy

 

sales-care.com :: strony internetowe